Apie UAB "Bonarta"

UAB „BONARTA“ įkurta 2000 metais Kaune. Veiklos kryptys: informacinių sistemų projektavimas, gamyba ir montavimas.

Šiuo metu įmonė specializuojasi gatvių pavadinimų, namų numerių, gatvių nuorodų, informacinių, vardinių ir kitų lentelių gamyboje. Be to, užsakovui galime pateikti ir sumontuoti kelio ženklus.

Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Dėl šios priežasties įmonės produkcija pasižymi ilgaamžiškumu.

Taip pat teikiame įvairias frezavimo paslaugas. Produkcijos gamybai naudojamos CNC frezavimo bei kitos aukštųjų technologijų staklės bei įrenginiai. Stengiamės visus užsakymus atlikti kokybiškai ir per trumpą laiką. 

Gatvių pavadinimo lentelės, žyminčios pirmąją pasaulyje aikštę, į kurią negalima patekti, pagamintos UAB "Bonarta".

Pirmosios pasaulyje aikštės, į kurią neįmanoma patekti ir kurios pėstiesiems net nesimato, idėją miestui pasiūlė ir įgyvendino (2017 m. liepos mėn.) dailininkas Naglis Rytis Baltušnikas. Aikštė baltais dažais išpiešta Parodos kalno papėdėje, kur susikerta Parodos, K. Donelaičio gatvės ir Vytauto prospektas. Ant kelio dangos baltais dažais išpieštas liežuvį rodantis „Fluxus" actekas. Ši vieta kūriniui pasirinkta, nes sankryža yra prieš Parodos gatvės namą Nr. 1, kuriame vaikystėje gyveno pats Jurgis Mačiūnas – vienas iš Fluxus judėjimo pradininkų. Jo vardu ir buvo pavadinta neprieinamoji aikštė.

Daugiau informacijos: http://visit.kaunas.lt/lt/ka-pamatyti/top/jurgio-maciuno-aikste/